Gegužės 9-10 dienomis dvi Trakų kanupolo komandos dalyvavo Lenkijos taurės
antro etapo varžybose.
Trečioje divizijoje (U-14 amžiaus grupė) varžėsi 9 komandos iš Lietuvos, Lenkijos ir
Čekijos. Mažieji Trakų sportininkai sužaidė šešias rungtynes, laimėjo 4 iš jų ir kovoje
dėl bronzos medalių nusileidę Kaniovo keturiolikmečiams, užėmė 4 vietą. Trakų
komandos žaidėjas Augustinas Ratkus-antras pagal rezultatyvumą turnyro trečios
divizijos žaidėjas; jis įmetė 14 įvarčių.
Pirmos divizijos vyrų B grupėje Trakų komanda laimėjo visas šešias rungtynes ir,
užėmę pirmą vietą, iškovojo teisę sekančiame taurės etape žaisti stipriausioje A
grupėje. Komandos žaidėjas Dominykas Debesys – trečias pagal rezultatyvumą
pirmoje divizijoje; jis įmetė 10 įvarčių.

2026-05-13T10:33:41-02:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok