Dar vienas sėkmingas LTT etapas trakiečiams

//Dar vienas sėkmingas LTT etapas trakiečiams

Praėjusį šeštadienį Veisiejuose vyko priešpaskutinis įskaitinis Lietuvos triatlono taurės etapas. Jame vėl sėkmingai pasirodė Trakų triatlono būrelis. Jau įprastai šiam sezonui be intrigos baigėsi olimpinės distancijos varžybos, kuriose vėl nugalėjo Marijus Butrimavičius bei užsitikrino absoliutaus šio sezono čempiono vardą. Distanciją Marijus įveikė per 1 val. 58 min. – tai trąsos rekordas! Antras liko vilnietis Gediminas Pajėda, nuo Marijaus atsilikęs daugiau nei 3 minutėmis, trečias – pirmą kartą šį sezoną ant prizininkų pakylos lipęs Vytas Vasilevičius. Dar vienas olimpinėje distancijoje Trakus atstovaujantis Daniel Kostkin liko 63-ias tarp 124 dalyvių.

Didžiausias trakiečių desantas startavo sprinto distancijoje, kurioje sėkmingiausiai pasirodė Tomas Burbulis, bendroje įskaitoje iškovojęs 5-ąją, o savo amžiaus grupęje 2-ąją vietas. Į penkiasdešimtuką taip pat pateko Algirdas Tomas Venclovaitis (31), Edgaras Krasavcevas (44), Renatas Belevičius (48). Kitų mūsų sprinto distancijos atstovų rezultatai kuklesni. Viso startavo 139 sportininkai.

Taip pat trakiečiai dalyvavo ir sprinto estafetės rungtyje, kurioje Marijus Butrimavičius, Viktorija Senkutė ir Vytautas Jazepčikas tapo nugalėtojais!

TRI-FUN distancijoje šį kartą Trakų garbę gynė tik Marijus Ūsas, kuris tarp 78 dalyvių liko 46-tas.

Paskutinis įskaitinis LTT etapas rugsėjo 5 d. tradiciškai vyks Druskininkuose.