Trakiečiai karaliavo paskutiniame LTT etape Druskininkuose

//Trakiečiai karaliavo paskutiniame LTT etape Druskininkuose

Trakiečiai karaliavo paskutiniame LTT etape Druskininkuose

Praėjusį šeštadienį Druskininkuose vyko paskutinis – penktasis Lietuvos triatlono taurės etapas, kuriame pergales skynė Trakų triatlono būrelis.

Olimpinėje distancijoje ketvirtą kartą iš eilės nepavejamas buvo Marijus Butrimavičius, kuris absoliutaus taurės nugalėtojo vardą užsitikrino dar ketvirtajame etape Veisiejuose. Per penkis LTT gyvavimo metus, tai trečiasis toks trakiečio titulas. Taip pat Marijus pagerino Druskininkų trasos rekordą (1 val. 58 min., 36 sek.). Antras šioje rungtyje liko irgi iš anksto absoliutaus nugalėtojo vardą perpus trumpesnėje – sprinto distancijoje užsitikrinęs panevėžietis Lukas Prokopavičius, trečias – vilnietis Gediminas Pajėda.

Net dvi aukščiausias apdovanojimų pakylas olimpinės distancijos estafetės varžybose užėmė taip pat Trakų triatlono būrelį atstovavę irkluotojai Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter ir Dominykas Jančionis (1 vieta), bei irkluotojai Aurimas Adomavičius, Dovydas Nemeravičius ir maratonininkė Diana Lobačevskė (2 vieta). 3 vietą iškovojo šiuolaikinės penkiakovės atstovų komanda su tituluotaisiais Andrejumi Zadneprovskiu ir Laura Asadauskaite.

Sprinto distancijoje irgi labai solidus trakiečių pasirodymas – Viktorija Senkutė kėlė etapo nugalėtojos taurę bendroje moterų įskaitoje, už nugaros palikusi Rugilę Girštautaitę iš Panevėžio (2 vieta) ir Ulą Giniotytę iš Kauno (3 vieta).  Tomas Burbulis liko antras tarp vyrų, į priekį praleidęs tik labai perspektyvų jauną plaukiką Džiugą Karklelį iš Švenčionėlių (1 vieta), bet aplenkęs Džiugo trenerį ignalinietį Eugenijų Rakitiną (3 vieta).

Nors oficialus Lietuvos triatlono taurės sezonas baigėsi, dar nepersisotinusių triatlonu laukia neįskaitinis etapas rugsėjo 19 d. Trakuose – “IronTrakai” varžybos, kuriose atletai išbandys pilnoje (3,8 km. plaukimas, 180 km. dviračiu ir 42 km. bėgimas) bei pusės (1,9 km. plaukimas, 90 km. dviračius ir 21 km. bėgimas) Ironman distancijose. Šios varžybos ypatingos plaukimu irklavimo trasoje ir ganėtinai sunkia labai kalvota ir dažniausiai vėjuota dviračių trasa. Greičiausiai realiausias pretendentas laimėti šias varžybas bus taip pat Marijus Butrimavičius, kuris tai padarė prieš 2 metus visą distanciją įveikęs per 9 val. 36 min. Linkime Marijui pagerinti savo rezultatą ir kviečiame visus atvykti palaikyti jo, bei kitų atletų.

 

Kūno kultūros ir sporto centras

2020-09-08T11:30:14+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok