Aktyvi ir gausi dalyvių “Sveikatingumo diena Trakuose”

//Aktyvi ir gausi dalyvių “Sveikatingumo diena Trakuose”

Aktyvi ir gausi dalyvių “Sveikatingumo diena Trakuose”

Praėjusį šeštadienį Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos stadione šurmuliavo didelis būrys sporto mėgėjų. Apie 150 dalyvių, kurių amžius nuo 5 iki 75 metų, minėjo tarptautinę kūno kultūros ir sporto dieną, kuri švenčiama pirmą spalio šeštadienį.

Šventės dalyviai varžėsi bėgimuose, krepšinio 3×3 ir minifutboliuko turnyruose, šeimų diskgolfo ir virvės traukimo varžybose, “lentos” ir kūjo laikymo iššūkiuose, galėjo išbandyti irklavimo treniruoklį “Concept 2”, bei sudalyvauti grupinėje mankštoje.

Krepšinio aikštelėje trijose amžiaus grupėse varžėsi 14 komandų. 2006 metų gimimo ir jaunesnių grupėje nugalėjo komanda “Stalas”, 2003-2005 m.g. – “Sipa maladec”, 2002 m.g. ir vyresnių – “Seneliai”. Minifutboliukas (varžėsi 5 komandos)  geriausiai sekėsi “RNA”, šeimų diskgolfas (12 komandų) Vasilčenko (4 žaidėjų komandos) ir Petrovskių (3 žaidėjų komandos), o virvės traukimas (5 komandos) – Dveikių šeimoms.

Virš 50 dalyvių varžėsi 330 m, 660 m, 1000 m, 2000 m ir “Trakai-Varnikai” bėgimuose, iššūkiuose savo jėgą, ištvermę ir valią išbandė apie 30 vyrų ir moterų.

Komandinių rungčių nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti asmeniniai medaliai ir komandinės taurės, individualių rungčių – medaliai.

Dėkojame prie šventės įgyvendinimo prisidėjusiems Lietuvos sporto draugijai “Žalgiris”, “Boom’sės” bei “Time2move” sporto studijoms, bei napabūgusiems atvėsusio oro bei “COVID-19” taip gausiai susirinkusiems ir aktyviems dalyviams.

Iki susitikimo kitais metais!

2020-10-06T05:16:28+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok