Pateiktos paraiškos 2021 m. sporto rėmimo fondui

//Pateiktos paraiškos 2021 m. sporto rėmimo fondui

Pateiktos paraiškos 2021 m. sporto rėmimo fondui

Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras pateikė paraišką 2021 metų Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamiems projektams, skirtiems esamų sporto paskirties pastatų arba sporto paskirties inžinerinių statinių plėtrai, priežiūrai ir remontui.

Pateiktos paraiškos objektas – KKSC patikėjimo teise perduotos 200 kvadratinių metrų patalpos esančios adresu Vytauto g. 52, Trakai, kuriose bus įrengta treniruoklių salė. Čia fizinio pasirengimo treniruotes galės vykdyti įvairių KKSC sporto šakų auklėtiniai, taip pat bus sudarytos sąlygos reguliariems grupiniams Trakų neįgaliųjų ir “Bočių” sąjungos narių užsiėmimams. Pagal galimybes ir kitiems bendruomenės nariams. Jeigu paraiška bus atmesta, patalpų remontas bus vykdomas iš savivaldybės biudžeto lėšų.

Taip pat KKSC iniciatyvos ir betarpiško prisidėjimo rengiant dokumentus dėka šiam fondui pateiktos dar dvi paraiškos: “Žalgirio” irklavimo bazės (Birutės g 24, Trakai) rekonstrukcijai (teikėjas Trakų rajono CSK “Žalgiris”) ir Trakų pradinės mokyklos futbolo maniežo remontui (teikėjas Trakų pradinė mokykla). Šie abu objektai yra labai prastos būklės, bet labai reikalingi ne tik Trakų sportui. Irklavimo bazė yra mūsų kanupolininkų ir baidarininkų namai šiltojo sezono metu. Įgyvendinus projektą, bazė ne tik būtų naudojama ištisus metus (rekonstruotame ir šildomame pastate apsistotų ne tik vandens sporto šakų atstovai bet ir Trakus pamėgę, čia stovyklas vykdantys aklųjų riedulio, neigaliųjų tinklinio sportininkai, į tradicinius tarptautinius turnyrus atvykstantys futbolininkai ir kiti), bet ir nerėžtų akies pro šalį praeinančiai masei trakiečių bei miesto svečių. Trakų pradinės mokyklos futbolo maniežu naudojasi pradinės mokyklos mokiniai, KKSC jaunieji futbolininkai, brolių Steško FA auklėtiniai bei suaugusieji Trakų futbolo mėgėjai. Pagal projektą numatyta sutvarkyti aikštės pagrindus, patiesti naują dangą, suremtuoti tvorą, pakeisti kamuolių gaudymo tinklus, aplink aikštelę įrengti trinkeles, bei lietaus vandens kanalizaciją.

Trakų rajono savivaldybės administracija šiam fondui taip pat pateikė paraišką. Projekte numatyta atnaujinti Rūdiškių gimnazijos sporto aikštyną, kuriuo naudojasi gimnazija, gausus Rūdiškių sporto klubo narių burys, FK “Vėtra” futbolininkai bei kiti miestelėnai.

 

Kūno kultūros ir sporto centro informacija

2021-03-05T06:20:12+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok