Vaikų gynimo dieną vaikų lengvosios atletikos čempioanatas

//Vaikų gynimo dieną vaikų lengvosios atletikos čempioanatas

Birželio 1 d. Vilniuje vyko vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų Centro sportininkai. Geriausiai sekėsi Annai Teriaevai (treneris D. Virbickas), kuri tik pačiame finiše užleido lyderės pozicijas ir iškovojo sidabro medalį 1000 m rungtyje, bronzos medalį 300 m rungtyje iškovojo Laurynas Audaras (trenerė L. Tichonova) ir disko metikas Rokas Malašauskas (trenerė L. Sinkevičienė). Kiti mūsų lengvaatlečiai irgi labai stengėsi, užėmė aukštas vietas bei gerino asmeninius rezultatus.

2021-06-03T04:22:29-02:00