Lietuvos greitųjų šaškių čempionato bronzos medalis bijūniečio rankose

//Lietuvos greitųjų šaškių čempionato bronzos medalis bijūniečio rankose

Praėjusį sekmadienį (birželio 13 d.) Bačkonyse, Kaišiadorių rajone vyko Lietuvos greitųjų šaškių čempionatas. Į varžybas susirinko  53 dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Telšių, Alytaus, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos, Kupiškio, Kalvarijos, Kazlų Rūdos. Varžybose dalyvavo ir du Trakų rajono atstovai.

Sužaidus vienuolika partijų paaiškėjo čempionato nugalėtojas ir prizininkai. Nugalėtoju tapo vilnietis, tarptautinis šaškių sporto meistras Vilius Aleknavičius, surinkęs 18 taškų iš 22 galimų, antrąją vietą laimėjo vilnietis, tarptautinis šaškių sporto didmeistris Aleksej Domčev (17 taškų), o trečiąją – nacionalinis šaškių sporto meistras, buv3s ilgametis KKSC treneros-sporto mokytojas Kęstutis Blaževičius iš Bijūnų (16 taškų).

Antrasis Trakų rajono atstovas, lentvarietis Audrius Jakubauskas varžybose užėmė 29 vietą surinkęs 11 taškų.

Sveikiname Kęstutį su puikiu pasirodymu!

2021-06-18T03:46:13-02:00