Sėkmingas trakiečių pasirodymas Lietuvos triatlono taurės Jonavos etape

//Sėkmingas trakiečių pasirodymas Lietuvos triatlono taurės Jonavos etape

Praėjusį šeštadienį, liepos 17 d. vyko Lietuvos triatlono taurės (LTT) III etapas Jonavoje, kurį dauguma sportininkų laiko pačiu sunkiausiu dėl ne vienos ilgos ar ganėtinai stačios įkalnių tiek dviračių, tiek ir bėgimo trąsose.

Šis etapas buvo ganėtinai sėkmingas visam Trakų triatlono būreliui ir ypatingai įsimintinas lentvariečiui Tomui Burbuliui.

Viso Trakus šiame etape atstovavo 13 sportininkų. Olimpinėje distancijoje (1,5 km. plaukimas, 40 km. dviratis, 10 km. bėgimas) bendroje įskaitoje ketvirtas, o savo amžiaus grupėje pirmas buvo daugkartinis LTT čempionas ir prizininkas Marijus Butrimavičius. Laurynas Norkus bendroje įskaitoje liko 35-tas, o savo amžiaus grupėje – šeštas.

Gausiausiai – 9 trakiečiai dalyvavo sprinto distancijoje (750 m. plaukimas, 20 km. dviratis, 5 km. bėgimas). Čia savo tikslą pasiekė ir pirmą kartą nugalėtoju bendroje įskaitoje tapo jau minėtas T. Burbulis. Antras tarp trakiečių, o bendroje įskaitoje keturioliktas buvo Algirdas Tomas Venclovaitis. Pažymėtina, kad Algirdo bėgimo laikas antras tarp visų dalyvių. Taip pat nudžiugino Renatas Belevičius, kuris savo amžiaus grupėje užėmė 3 vietą.

Maloniai ne tik save nustebino Edita Vareikė. Tik šiemet triatlonu susidomėjusi ir antrą kartą varžybose dalyvavusi trakietė, tapo TRI FUN (200 m. plaukimas, 10 km dviratis, 2,5 km. bėgimas) distancijos absoliučia nugalėtoja tarp moterų!

Sveikiname nugalėtojus, prizininkus ir visus dalyvius.

IV-asis LTT etapas vyks Veisiejuose rugpjūčio 21 dieną.