Aktyvi jaunųjų futbolininkų vasara tęsiasi

//Aktyvi jaunųjų futbolininkų vasara tęsiasi

Aktyvi jaunųjų futbolininkų vasara tęsiasi

Jaunieji Centro trenerio-sporto mokytojo Manto Makutunovičiaus auklėtiniai liepos 12-16 dienomis dalyvavo futbolo stovykloje Birštone. Stovyklos dalyviai treniravosi ne tik sau įprastą, bet išbandė ir paplūdimio futbolą. Tai buvo pasiruošimas artėjančiam paplūdimio futbolo turnyrui Jūrmaloje. Beja, Birštone vaikai turėjo dviračius, kuriais per stovyklą numynė apie 100 kilometrų.

Rugpjūčio 7-8 dienomis Trakų futbolininkai buvo Jūrmaloje ir dalyvavo Latvijos futbolo federacijos organizuojamame šešių komandų paplūdimio futbolo turnyre, kuriame netikėtai iškovojo pirmąją vietą. Labai daug emocijų susilaukė finalinės rungtynės, kurių paskutinę sekunde Rapolas Makaravičius Trakams išplėšė pirmos vietos taurę. Turnyre trakiečiai sužaidė 5 rungtynes, iš kurių keturias laimėjo, o vienas baigė lygiosiomis.

Negalima nepaminėti, kad pats treneris Mantas yra paplūdimio futbolo entuziastas bei Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės žaidėjas.

2021-08-13T07:12:09+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok