Pabaigtas ilgų nuotolių važiavimų dviračiais sezonas

//Pabaigtas ilgų nuotolių važiavimų dviračiais sezonas

Pabaigtas ilgų nuotolių važiavimų dviračiais sezonas

Šių metų rugsėjo 11 d. (šeštadienį) Trakuose vyko paskutinis 2021 m.  Audax sezono brevetas. Ilgojo nuotolio važiavime dviračiais startavo 81 dalyvis, o 237 km trąsa ėjo per Kernavę, Širvintas, Deltuvą, Jonavą, Žaslius, Vievį. Šiais metais Lietuvoje buvo organizuoti 6 standariniai Audax važiavimai (200 km, 300 km, 400 km ir 600 km), per visą sezoną brevetuose sudalyvavo beveik 300 ilgų distancijų dviračių mėgėjų, tarp kurių buvo dviratininkų iš Latvijos, Ukrainos ir Baltarusijos. Nors brevetų sezonas baigtas, tačiau dviračių mėgėjai mins, kol leis oro salygos.

Dėkojame šių važiavimų organizatoriams VšĮ “Randonieriai” (www.randonneurs.lt) ir asmeniškai šios organizacijos steigėjams trakiečiams Robertui Garalevičiui ir Rimui Radzevičiui, jų šeimų nariams ir bičiuliams, kurie savanoriškai jau ne pirmus metus savo laisvalaikį skiria šiai veiklai. Taip pat džiaugiamės galėdami prisidėti.

Susitiksime 2022 metų sezone!

 

Trakų rajono KKSC informacija

2021-09-13T10:55:21+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok