Geležiniai žmonės vėl rinksis Trakuose

//Geležiniai žmonės vėl rinksis Trakuose

Geležiniai žmonės vėl rinksis Trakuose

Ateinantį sekmadienį (rugsėjo 19 d.) Trakuose vėl vyks vidutinio nuotolio triatlono varžybos “IronTrakai”, kurių metu šio ištvermės ir valios reikalaujančio sporto mylėtojai turės nuplaukti 1,9 km., numinti dviračiu 90 km. ir nubėgti 21 km. Tai bus ir Lietuvos ilgojo nuotolio triatlono čempionatas.

Asmeninėse bei estafečių lenktynėse dalyvauti užsiregistravo virš 160 vyrų ir moterų. Plaukimas vyks Galvės ežere irklavimo trasoje, dviračiu teks apsukti 2 ratus Trakai-Laičiai-Rusakalnis-Vievis-Trakai ir nubėgti 2 kartus pėsčiųjų taku nuo LSC Trakų irklavimo bazės iki “Kempingo slenyje”. Papildomu iššūkiu sportininkams taps ir prognozuojamas gan vėsus bei vėjuotas oras. Nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti taurėmis, medaliais, Trakų rajono savivaldybės ir “Kempingo slėnyje” prizais. Visi finišavę gaus medalius ir specialius IronTrakai džemperius.

Tai vis labiau populiarėjanti sporto šaka ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Kiekvieną vasarą orgonizuojamuose Lietuvos triatlono taurės etapuose dalyvauja vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių. Kiekvienais metais vis daugiau lietuvių išdrįsta išbandyti savo jėgas prestižinėse Ironman (3,8 km. plaukti, 180 km. minti, 42 km. bėgti) varžybose, vykdomose daugybėje miestų visame pasaulyje. Galimybes ir realumą oficialias Ironman varžybas vykdyti Lietuvoje ir būtent Trakuose, praėjusią savaitę aptarė Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šatevičius, Lietuvos triatlono federacijos viceprezidentas, vienas IronTrakų organizatorių Mantas Marcinkevičius ir KKSC direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Ūsas. A. Šatevičius ne tik pritarė šiai iniciatyvai, bet ir suintriguotas prasitarė, kad ateityje tikrai pats išbandys triatloną.

Taip pat varžybų metu vyks 5 km. bėgimo bei vaikų akvatlono (vaikai turės ežero vandeniu susišlapinti veidą ir nubėgti 300 m) varžybos. Visi šių varžybų dalyviai gaus atminimo medalius, o nugalėtojai ir prizininkai dar ir taures.

Kviečiame atvykti pasižiūrėti šių įspūdingų varžybų, pamatyti beribes žmogaus galimybes, palaikyti dalyvių plojimais ir ovacijomis bei sudalyvauti bėgime.

2021-09-15T09:32:02+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok