Sėkmingi KKSC auklėtinių startai savaitgalį

//Sėkmingi KKSC auklėtinių startai savaitgalį

Sėkmingi KKSC auklėtinių startai savaitgalį

Praėjusį savaitgalį Trakų rajono KKSC auklėtiniai aktyviai ir sėkmingai dalyvavo įvairiose varžybose.

Šeštadienį Šiauliuose vyko atviras miesto irklavimo čempionatas ir Lietuvos studentų irklavimo čempionatas. Mūsų Centro komandai startai buvo ypač sėkmingi. Jaunučių vaikinų vienviečių valčių klasėje užtikrintai laimėjo K. Nedveckis. Pergalingai finišavo ir čempione tapo ir jaunių vienviečių klasėje startavusi L. Kaliukevičiūtė. Jaunimo vienviečių valčių klasėje startavusi sportininkė A. Kiršytė iškovojo 3-ąją vietą. Šiose varžybose savo jėgas išbandė ir patys jauniausi Trakų komandos nariai, dalyvavę varžybose pirmą kartą: D. Aleškevičius, O. Kasparavičius, R. Ramaneckas, A. Borisov, kurie startavo porinių keturviečių valčių klasėje ir užėmė 4-ąją vietą.O porinių dviviečių valčių klasėje startavę jaunučių sportininkai D. Pučinskas ir U. Dagys Trakams iškovojo dar vieną aukso medalį. Įdomu, kad savo universitetą atstovavo ir dviviečių porinių bei keturviečių porinių klasėje startavęs, visos Trakų komandos treneris, S. Klerauskas. Jis su savo komanda taip pat pasipuošė bronzos medaliais. Šios varžybos – puiki patirtis sportininkams, ir kaip minėjo pats S. Klerauskas: ,,stimulas vėl sugrįžti į sportą”.

Taip pat šeštadienį vyko Lietuvos kroso taurės V etapas Jurbarke. Jame mūsų bėgikai pasirodė kiek kukliau : trenerio Dainiaus Virbicko auklėtiniai Anna Teriaeva iškovojo trečią vietą, Dovydas Stangvilas – ketvirtą, Aneta Vaškelytė – penktą, trenerės Liudvikos Tichonovos auklėtinis Laurynas Audaras – šeštą vietas. Kitų sportininkų pasiekimai žemesni. Po 5 etapų bendroje įskaitoje Anna užima trečiąją, Aneta ir Dovydas ketvirtasias vietas. Verta paminėti ir rugsėjo 25 d. Palangoje vykusį Lietuvos mokinių kroso čempionatą, kuriame Lietuvos čempione tapo Anna Teriaeva, Dovydas Stangvilas iškovojo antrąją vietą, Emilija Ševeliova ir Laurynas Audaras užėmė trečiasias vietas. Trakų komanda iškovojo trečią vietą rajonų grupėje.

Sekmadienį  Lietuvos futbolo U-15 pirmos lygos čempionate mūsų futbolininkai (treneris Mantas Makutunovičius) susitiko su Vilniaus BFA B komanda ir laimėjo rezultatu 2-0. Tai buvo jau ketvirtoji pergalė šiame sezone iš sužaistų septynių rungtynių. Prieš tai vyksusiose rungtynėse trakiečiai įveikė Geležinio vilko B komandą rezultatu 3-2. Trakiškiai po pirmo rato su 12 taškų užima ketvirtą vietą.

2021-10-05T10:33:49+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok