Pirmas blynas neprisvilo

//Pirmas blynas neprisvilo

Pirmas blynas neprisvilo

Spalio 16 dieną (šeštadienį) vyko pirmosios bėgimo varžybos “Trakų dainiaus taurė”. Į Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos stadioną susirinko gausus būrys bėgikų iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Šiaulių, Jonavos ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių. Pirmą kartą vykusiose varžybose dalyvavo apie 200 dalyvių, kas maloniai nustebino jų organizatorių Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerį Dainių Virbicką. Varžėsi visi nuo vaikų amžiaus grupės iki veteranų ir tik vienoje – 1000 m distancijoje. Absoliučiai geriausius rezultatus pasiekė jauniai Maksimas Azanovas iš Kauno (2:44,54) ir vilnietė Eleonora Višnevskytė (3:09,61). Trakiečiai dalyvavo ne tik gausiai, bet ir sėkmingai! Vaikų amžiaus grupėje tarp mergaičių 3 vietą iškovojo Anna Teriaeva (treneris D.Virbickas), tarp berniukų antras atbėgo Laurynas Audaras (trenerė L.Tichonova). Jaunučių amžiaus grupėje 1 vietą iškovojo lentvarietis Dominykas Debesys, 2 vietą trakietis Hubertas Tomaševič (L.Tichonova), 3 vietą Emilis Stankevičius iš Lentvario. Trakiečiai Aneta Vaškelytė ir Dovydas Stangvilas (treneris D.Virbickas) iškovojo trečiąsias vietas jaunių amžiaus grupėje. Moterų amžiaus grupėje antra atbėgo Milda Valčiukaitė iš Trakų, o trečia lentvarietė Jelena Kerdokienė. Vyrų amžiaus grupėje visą nugalėtojų pakylą užėmė Trakų rajono sportininkai, 1 vietą Trakų triatlono būrelio atstovas Dominykas Jančionis, 2 vietą Nikas Alševskis iš Lentvario, 3 vietą irgi Trakų triatlono būrelio atstovas Algirdas Tomas Venclovaitis. Dar vienas triatletas Marijus Butrimavičius iškovojo 3 vietą tarp veteranų, Laimos Sinkevičienės mažieji bėgikai sėkmingai dalyvavo estafečių bėgimuose, berniukų komanda “Vėjas” atbėgo pirma, o mergaičių “Super mergaitės” antra.

Galime drąsiai teigti, kad varžybos puikiai pavyko, todėl, kaip ir planuota iš pradžių, jos taps tradicinėmis kasmetinėmis, tik vyks kitu laiku, todėl iškart kviečiame visus ruoštis ir planuotis atvykti į Trakus 2022 metų birželį.

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams LSD “Žalgiris”, “Erima”, “Kybynlar”, Trakų istorijos muziejui, “Kabink”, savanoriams ir žinoma taip gausiai ir iš toli susirinkusiems dalyviams.

Taip pat atskira padėka pagrindiniam renginio organizatoriui Dainiui Virbickui. Džiaugiamės šia iniciatyva ir labai tikimės, kad tai bus pavyzdys ir padrąsins ne tik mūsų Centro trenerius, bet ir kitus rajono sporto entuziastus organizuoti sveikatingumą, aktyvų laisvalaikį, meistriškumą ar masiškumą skatinančius renginius, prie kurių būtinai prisidėsime savo turimais resursais.

2021-10-19T05:22:48+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok