Pergalingi turnyrai dziudo imtyninkams

//Pergalingi turnyrai dziudo imtyninkams

2021 10 30 d. Lenkijoje, Lapi mieste (Bialystoko apygarda) vyko tarptautinis dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lietuvos (5 klubai), Lenkijos. Trakų sporto centrą atstovavę trenerio-sporto mokytojo Olego Čursinio auklėtiniai Matas Markšaitis, Gustas Miciulevičius, Gilius Miciulevičius savo svorio kategorijose iškovojo pirmasias vietas.

2021 10 24 d. Vilniuje vyko “Viesulo” taurės varžybos, kuriose dalyvavo Gilius Miciulevičius, Gustas Miciulevičius, Danas Stefanovič, Gytis Širokovas. Pirmąsias vietas iškovojo Gustas Miciulevičius, Danas Stefanovič, Matas Markšaitis. Atrąją vietą iškovojo Gytis Širokovas, trečiąją – Gilius Miciulevičius.

2021-11-03T04:50:25-02:00