Vėl “Auksinis ruduo” tinklinio aikštelėje

//Vėl “Auksinis ruduo” tinklinio aikštelėje

Vėl “Auksinis ruduo” tinklinio aikštelėje

Lapkričio 13 dieną Vievyje įvyko jau tradiciniu tapęs moterų tinklinio turnyras “Auksinis ruduo”.
Šis turnyras vykdomas nuo 2008 metų, pradėtas vienos iš tinklinio pradininkių Trakų rajone Redos Kontorovičienės 70-mečio jubiliejui paminėti. Turnyre nuolatos dalyvauja įvairaus amžiaus ir meistriškumo Trakų ir aplinkinių rajonų tinklininkės. Turnyras skirtas tinklinio sporto šakos populiarinimui, merginų ir moterų aktyvaus laisvalaikio skatinimui, patirties pasidalinimui.
Šių metų “Auksinio rudens” turnyre varžėsi keturios komandos: Bitės (Vilnius), Volleyfox (Vilnius), TK “Trakai” ir TK “Trakai” jaunimas. Viso turnyro metu tarp komandų vyko įtemptos kovos, vyravo geros emocijos bei puiki nuotaika. Turnyro pabaigoje komandos buvo apdovanotos medaliais, o geriausios komandų žaidėjos – simbolinėmis dovanėlėmis.
Geriausiomis komandų žaidėjomis buvo nominuotos: Ieva Bieliūnaitė (TK “Trakai” jaunimas), Julija Lavrukaitis (Volleyfox), Vaiva Iljinienė (Bitės), Greta Bujaitė-Pocė(TK “Trakai”).
Turnyrinė lentelė:
1 vieta – TK Trakai
2 vieta – TK Trakų jaunimas
3 vieta – Bitės
4 vieta – Volleyfox
Dėkojame komandoms už dalyvavimą.
Turnyrą organizavo VšĮ Aktyviai 365 (Tinklinio klubas “Trakai”). Turnyrą iš dalies finansavo Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras bei Trakų rajono savivaldybė pagal Trakų rajono savivaldybės sporto projektų rėmimą iš savivaldybės biudžeto lėšų.
2021-11-16T06:29:09+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok