Po dviejų metų pertraukos vėl pagerbti rajono sportininkai

//Po dviejų metų pertraukos vėl pagerbti rajono sportininkai

Po dviejų metų pertraukos vėl pagerbti rajono sportininkai

Sausio 14 dienos pavakarę Trakų rajono savivaldybės posėdžių salėje rinkosi rajono sporto bendruomenė. Čia vyko kasmetinis renginys, kuriame buvo paminėti ir prisiminti Trakų rajono sportininkų, trenerių, kitų su fiziniu aktyvumu ir sportu susijusių žmonių pasiekimai bei nuopelnai.

Nominantai pegerbimui buvo atrinkti iš sporto klubų, asociacijų, seniūnijų, bendrojo lavinimo mokyklų, bendruomenių atstovų pateiktų kandidatūrų.

2020 metais prasidėjusi pandemija stipriai paveikė ir sportą. Nors aplinkybės paskatino daugiau žmonių aktyviau leisti laisvalaikį, pradėti judėti, sportuoti, bėgioti, minti dviratį ir netgi oro salygos sudarė geresnes galimybes slidinėti, tačiau susibūrimo apribojimai paveikė ir sumažino varžymosi galimybes, kurių pasėkmės juntamos dar iki šiol. Tikriausiai dėl to šiemet sulaukėme ir gerokai mažesnio kandidatų anketų skaičiaus, kuriose matomi mažiau ir kuklesni pasiekimai.

Prieš pradedant nominantų apdovanojimų įteikimo ceremoniją, tylos minute buvo pagerbti 2021 metais anapilin iškeliavę du Trakų rajono fiziniam aktyvumui ir sportui nusipelnę žmonės. Tai ilgametis Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos kūno kultūros mokytojas, krepšinio entuziastas, krepšinio veteranų sporto klubo “Galvė” įkūrėjas Rimantas Janušauskas ir ilgametė šios gimnazijos kūno kultūros mokytoja, slidinėjimo entuziastė, aktyvi visuomenininkė Bronytė Petronienė.

Sveikinimo žodį tarė ir sportininkus apdovanojo Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, mero pavaduotojas Jonas Kietavičius ir administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė.

2021 metų Trakų rajono geriausiais tapo: sportininke-moksleive Laura Kaliukevičiūtė (Irklavimas), sportininku-moksleiviu Domas Bareika (Baidarių-kanojų irklavimas), sportininke Milda Valčiukaitė (Irklavimas), sportininku Saulius Ritter (Irklavimas), treneriu Edgaras Čapskis (Karatė), komanda „Trakų triatlono būrelis“ (Triatlonas).

Už ilgametį darbą ugdant aukščiausio lygio irkluotojus bei Trakų ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje apdovanotas nusipelnęs treneris Vladislavas Sokolinskis. Už aukštų sportinių rezultatų siekimą ir Trakų rajono garsinimą apdovanojimai įteikti moksleiviams Vijai Klimaitei (Ištvermės jojimas), Naurimtui Voinovskiui (Krepšinis), Dovydui Stangvilui (Lengvoji atletika), Anetai Vaškelytei (Lengvoji atletika), Oskarui Lukšiui (Irklavimas), Karoliui Fedorovičiui (Ledo ritulys), suaugusiems sportininkams Tomui Burbuliui (Triatlonas), Marijui Butrimavičiui (Triatlonas), Dominykui Jančioniui (Irklavimas), Tomui Varnui (Irklenčių sportas), Viktorijai Senkutei (Irklavimas, dviračių sportas), Ramintai Mickūnaitei (Jėgos trikovė) ir Dianai Volodko (Lengvoji atletika) ir Trakų rajono KKSC kanupolo komandai. Už aukšto meistriškumo sportininkų ruošimą ir Trakų rajono garsinimą treneriams Sigitui Klerauskui (Irklavimas) ir Dainiui Virbickui (Lengvoji atletika). Už atsakingai atliekamą darbą fizinio aktyvumo mokytojai Liudvikai Tichonovai. Už kūno kultūros ir sporto propagavimą entuziastams Kęstučiui Blaževičiui ir Laimai Sinkevičienei.

Dar kartą dėkojame ne tik nominantams, bet visai rajono sporto bendruomenei už visą veiklą ir pasiektus rezultatus. Sportavimas yra didelė vertybė, priemonė atskleisti savo fizines galimybes, valios striprybę, tikslo siekimą ir savo krašto garsinimą.  Linkime treneriams neišsenkančios kantrybės ugdant sportininkus, sportininkams – kuo daugiau motyvacijos ir puikių rezultatų, mokytojams ir entuziastams – energijos propaguojant sportą ir sveikatingumo svarbą.

Ačiū Jums už tai, ką darote.

 

Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras

 

2022-01-18T06:00:08+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok