Pasaulinė sniego diena Rūdiškėse

//Pasaulinė sniego diena Rūdiškėse

Pasaulinė sniego diena Rūdiškėse

Tarptautinė slidinėjimo federacija trečiąjį sausio sekmadienį paskelbė Pasauline sniego diena! Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiamos šventės, kuriose kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis,
snieglentėmis. Tačiau mūsų Lietuvėlėje sniego „nerasta“…
Sausio 14-16 dienomis Rūdiškių seniūnijoje tradiciškai buvo organizuota žiemos sporto šventė, skirta Pasaulinei sniego dienai pažymėti. Šventės metu dalyviai išbandydė jėgas Diskgolf asmeninėse varžybos, vikriai „zujo“ futboliuko „labirintuos“, daug smagių akimirkų patyrė žaidžiant liaudies žaidimus, bei smagiai ir vikriai atliko organizatorių paruoštas estafetes.
Nors sniego ir nebuvo, bet šventė įvyko. Virtualioje veikloje išdalinta 70 dalyvio medalių, diplomų.
Sausio 16 d. rinkosi šeimos (15 šeimų) iš Vilniaus, Trakų, Lentvario, Rūdiškių, Grendavės. Visos šeimos buvo paskatintos rėmėjų dovanomis.
Organizatoriai ir dalyviai dėkoja Lietuvos moksleivių sporto asociacijos gen. sekretoriui Robertui Taškūnui, Rūdiškių seniūnui Giedriui Statulevičiui, Rūdiškių gimnazijos direktorei Jelenai Ignatovič, Rūdiškių sporto klubo komandai ir Kūno kultūros ir sporto centrui už galimybę plėtoti sveikatingumo veiklas.

Laima Sinkevičienė, KKSC trenerė-sporto mokytoja, sporto organizatorė

2022-01-24T07:06:44+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok