Lietuvos kroso taurės varžybų sezonas pradėtas Trakuose!

//Lietuvos kroso taurės varžybų sezonas pradėtas Trakuose!

Lietuvos kroso taurės varžybų sezonas pradėtas Trakuose!

Praėjusį penktadienį, balandžio 1 dieną Trakuose, Totoriškių ežero paplūdimyje vyko Lietuvos kroso taurės pirmasis etapas, kuriame dalyvavo apie 300 bėgikų iš visos Lietuvos. Nuo vaikų iki suaugusiųjų amžiaus grupių buvo varžomasi 1000, 2000, 3000, 4000 ir 5000 metrų distancijose.

Iš nemažo mūsų trenerių-sporto mokytojų Dainiaus Virbicko, Liudvikos Tichonovos ir Laimos Sinkevičienės auklėtinių būrio geriausiai pasirodė 3-ąsias vietas iškovojusios Anna Teryaeva ir Aneta Vaškelytė bei 6-as savo grupėje likęs Dovydas Stangvilas. Komandinėje įskaitoje trakiečiai užėmė 6-ąją vietą tarp 12 rajonų.

Varžybas organizavo Lietuvos lengvosios atletikos federacija, tačiau prie įgyvendinimo ir pravedimo labai prisidėjo ir mūsų Centro darbuotojai. Taip pat už labai skanią košę ir karštą arbatą dėkojame restoranui “Kybynlar”.

Sekantis etapas vyks balandžio 16 d. Šiauliuose.

2022-04-04T08:37:06+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok