Lengosios atletikos varžybos Lentvaryje ir Trakuose

//Lengosios atletikos varžybos Lentvaryje ir Trakuose

Lengosios atletikos varžybos Lentvaryje ir Trakuose

Gegužės 15 d. Lentvaryje vyko Trakų r. vaikų (2010 -2012 g.m.) trikovės varžybos (vaikai varžėsi 60 m. bėgime, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse).

Varžybose dalyvavo sportininkai iš Trakų, Rūdiškių ir Lentvario
Trikovės varžybų  nugalėtojais tapo: III v. – Toma Nemcevaitė (Lentvario padinė mokykla) ir Robert Petrovskij (Rūdiškių gimnazija), II veta – Liudmila Bogdanova (Rūdiškių gimnazija) ir Kamilis Gavlas (Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija), nugalėtojais tapo: Marija Markevičiūtė (Lentvario pradinė mokykla) ir Justas Vikšraitis (Lentvario Motiejaus Šimulionio gimnazija).
Organizatoriai dėkoja LR Seimo nariui Kęstučiui Vilkauskui už paskatinimo prizus – gertuves, Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centrui už įsteigtus medalius, o Rūdiškių sporto klubui už nugalėtojų taures ir šokoladinius dalyvio medaliukus visiems šventės dalyviams.
Gegužės 15 – Tarptautinė šeimos diena, todėl stadione netrūko ir tėvelių. Šeimos aktyviai startavo suaugusiųjų dvikovėje ir šeimų estafetėje. Nugalėtojais tapo Markevičių šeima iš Lentvario; 2 -oje vietoje – Sudnikovičių šeima, 3-oje vietoje buvo Petrovskių šeima iš Rūdiškių.
Gegužės 18 d. Trakuose vyko atviros rajono lengvosios atletikos pirmenybės vaikams ir jaunučiams. Varžybose dalyvavo Centro trenerių-sporto mokytojų Liudvikos Tichonos, Laimos Sinkevičienės ir Dainiaus Virbicko auklėtiniai bei svečiai iš Elektrėnų sporto centro.
Sportininkai varžėsi 60, 100, 300 ir 1000metrų bėgimo bei rutulio stūmimo rungtyse. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Centro įsteigti medaliai.
Laima Sinkevičienė, sporto organizatorė
2022-05-23T04:19:29+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok