Per žingsnelį nuo medalių!

//Per žingsnelį nuo medalių!

Finišavo Lietuvos futbolo federacijos organizuojamas pirmos lygos U15 2021/2022 metų čempionatas, kuriame mūsų Centro futbolininkai (treneris Mantas Makutunovičius) užėmė ketvirtąją vietą ir liko šalia prizininkų pakylos. Tai jau buvo trečias čempionatas iš eilės ir tai yra geriausias komandos rezultatas, praeitais metais komanda liko penkta, užpernai buvo septyntoje vietoje. Pasak trenerio per tuos metus komanda padarė didelį progresą, žaidėjai tapo techniškesni, žaidžia drąsiau, tai pat jaučiasi komandinis žaidimas bei komandinė dvasia.
Dabar komados laukia poilsis, paskui stovyklos, o tada pasiruošimas naujam čempionatui, kurio pradžia numatoma rugpjūčio viduryje.

2022-06-07T05:22:58+00:00