Dziudo imtyninkai vėl ant pakylos

//Dziudo imtyninkai vėl ant pakylos

Toliau sėkmingai mūsų Centro vardą varžybose gina trenerio-sporto mokytojo Olego Čiursino auklėtiniai.

Šių metų gegužės 4 dieną Vilniuje vyko turnyras “Viesulo” taurei laimėti. Svorio kategorijoje iki 25 kg.  pirmąją vietą iškovojo Simas Stefanovič, svorio kategorijoje iki 27 kg. trečias liko  Nikita Sobolevski.

Gegužės 28 dieną Elektrėnuose vyko tarptautinis dziudo turnyras ,,Vaikų pasaulis”, kuriame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos. Pirmą vietą svorio kategorijoje iki 50 kg. užėmė Matas Markšaitis, antrą vietą svorio kategorijoje iki 34 kg.  Gustas Miciulevičius, trečią vietą svorio kategorijoje iki 55 kg.  Gytis Širokovas.

2022-06-09T08:01:30-02:00