Tomo Burbulio triumfas Ignalinoje

//Tomo Burbulio triumfas Ignalinoje

Tomo Burbulio triumfas Ignalinoje

Šeštadienį Ignalinoje vyko Lietuvos triatlono taurės (LTT) II etapas, kuriame iš viso srinto, open pro ir trifan distancijose varžėsi virš 300 dalyvių. Tame tarpe ir 9 Trakų triatlono būrelio nariai.

Geriausiai sekėsi Tomui Burbuliui, kuris tapo pagrindinės šio etapo – sprinto distancijos nugalėtoju, antroje vietoje likusį varžovą aplenkęs 1 min. ir 22 sek. Norisi priminti, kad Tomas tapo absoliučiu 2021 metų viso sezono LTT sprinto distancijos čempionu ir šiemet varžysis dvigubai ilgesnėje olimpinėje distancijoje, kurios varžybos prasidės nuo III etapo Varėnoje po dviejų savaičių.

Antras tarp trakiečių, trečias savo amžiaus grupėje ir 12 bendroje įskaitoje liko Algirdas Tomas Venclovaitis, nuo jo tik keliomis sekundėmis atsiliko Edgaras Krasavcevas, trečias savo amžiaus grupėje buvo ir Marijus Ūsas.

Trifan distancijoje ant antros vietos pakylos lipo Mantas Vareika.

2022-06-13T05:45:30+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok