Triatlono sezonas įsibėgėja

//Triatlono sezonas įsibėgėja

Triatlono sezonas įsibėgėja

Prasidėjus vasarai Lietuvoje vis labiau populiarėjančio triatlono bendruomenė nenuobodžiauja – jau įvyko 3 Lietuvos triatlono taurės etapai Alytuje, Ignalinoje ir Varėnoje, praėjusį sekmadienį įvyko Trakų triatlonas, kuris kartu ir Lietuvos triatlono olimpinės distancijos čempionatas, taip pat nemažai lietuvių šį sezoną pasirįžę įveikti pilną ar pusę Ironman varžybų distanciją.

Džiugu, kad čia vis labiau matomi ir trakiečiai – Trakų triatlono būrelis, kurio nariai ne tik aktyviai dalyvauja varžybose, bet ir reguliariai lipa ant pakylos. LTT varžybose absoliučioje olimpinės distancijos įskaitoje tarp lyderių Tomas Burbulis, kaip visada čia ir Marijus Butrimavičius, kuris šiemet intensyviai ruošiasi startui Ironman Italijoje, todėl dalyvauja ne visuose LTT etapuose. Savo amžiaus grupėje sprinto distancijoje dėl prizinių vietų kovoja Algirdas Tomas Venclovaitis ir Edgaras Krasavcevas. Taip pat amžiaus grupėje pakylos skonį jau žino Greta Urbutytė bei Marijus Ūsas. Trifan distancijoje absoliučioje įskaitoje tarp lyderių Mantas Vareika.

Vakar vykusiame Trakų triatlone vėlgi trakiečių desantas buvo matomas: olimpinės distancijos varžybose Marijus Butrimavičius bendroje įskaitoje liko šaštas, bet amžiaus grupėje – pirmas, Tomas Burbulis bendroje įskaitoje septintas, amžiaus grupėje – antras. Sprinto distancijoje Edgaras Krasavcevas užėmė šeštą, Algirdas Tomas Venclovaitis – septintą vietas. Antrame dešimtuke dar 3 trakiečiai – Žydrūnas Apolskis (11 v.), Mantas Vareika (14 v.), Daniel Vitalij Kostkin (15 v.). Šiose varžybose nebuvo vedama amžiaus grupių įskaita.

Sprinto distancijoje taip pat vyko ir estafečių varžybos, kuriose dalyvavo 19 komandų, o nugalėtoja tapo Trakų triatlono komanda (Raimondas Gincas, Marijus Butrimavičius, Dovydas Stangvilas), šešta liko antra trakiečių komanda (Jurijus krivičius, Mindaugas Statauskas, Indrė Budėnienė).

Taip pat vakar Austrijoje vyko Ironman Klagenfurt varžybos, kuriose Trakų triatlono būrelį atstovavo lentvarietis Justinas Lapinskas. Kaitinant 30 laipsnių karščiui Justinas nuplaukė 3,8 km., dviračiu numynė 180 km. ir nubėgo 42,25 km. per 12 val. ir 50 min. Nuo šiol jis gali save vadinti geležiniu žmogumi. Sveikinimai jam!

Sekančios varžybos – IV LTT etapas Jonavoje liepos 23 dieną.

2022-07-04T05:44:14+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok