Įvyko tradicinis moterų tinklinio turnyras “Auksinis ruduo 2022”

//Įvyko tradicinis moterų tinklinio turnyras “Auksinis ruduo 2022”

Įvyko tradicinis moterų tinklinio turnyras “Auksinis ruduo 2022”

Lapkričio 19 dieną Senuosiuose Trakuose vyko tradicinis moterų tinklinio turnyras “Auksinis ruduo”, kuris organizuojamas nuo 2008 metų, pradėtas vienos iš tinklinio pradininkių Trakų rajone Redos Kontorovičienės 70-mečio jubiliejui paminėti. Kiekvienais metais turnyre dalyvauja įvairaus amžiaus ir meistriškumo rajono ir aplinkinių apskričių tinklininkės.  Šiemet tai jau 15-as turnyras, o Redai Kontorovičienei – 84. Su gimtadieniu!

Turnyrą organizuoja: Všį “Aktyviai 365” (Tinklinio klubas Trakai) ir Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centras.

Šių metų “Auksinio rudens” turnyrą lydėjo atkakli ir ryžtinga komandų kova. Didžiojoje dalyje turnyro kovų iki pat paskutinės akimirkos buvo sunku nuspėti, kuri komanda pelnys pergalę. Tad džiaugiamės turnyro dalyvių neišblėstančia motyvacija, užsidegimu bei profesionalumu!

Dėkojame komandų žaidėjoms už energiją, ryžtą, atkaklumą iki paskutinio taško, teisėjams ir sekretoriatui už profesionalų darbą, žiūrovams už palaikymą ir gerą atmosferą! Ačiū Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos bendruomenei už geranoriškumą ir sporto vystymą Trakų rajone! Ačiū Trakų rajono kūno kultūros sporto centrui už paramą organizuojant turnyrą!

Turnyrinė lentelė:

1 vieta – “Trakai 2”

2 vieta – “Volleyfox” (Vilnius)

3 vieta – “Trakai 1”

4 vieta – KKSC (Lentvaris)

 

Renata Kvikliebė

2022-11-23T04:36:45-02:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok