Su medalių kraičiu iš Tauragės

//Su medalių kraičiu iš Tauragės

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 19 dieną Tauragės sporto centre vyko XXIV Lietuvos svarsčių kilnojimo rovimo rungties čempionatas. Čempionate dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – apie 130, tame tarpe ir 4 trakiečiai. Birutė Kavalskienė moterų grupėje svorio kategorijoje iki 68 kg. užėmė 2 vietą (16 kg. svarstį išrovusi 83 kartus),  Nikolajus Krisko veteranų grupėje svorio kategorijoje +85 kg. laimėjo 1 vietą (32 kg. – 89 k.), o Sergėjus Trukšin toje pačioje grupėje ir svorio kategorijoje užėmė 3 vietą (24 kg. – 130 k.), Aštuoniasdešimtmetis Ričardas Kupčinskas – vyriausias čempionato dalyvis savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje užėmė 1 vietą (12 kg. – 169 k. ). Taip pat Birutė, Sergėjus ir Nikolajus dalyvavo estafetėje, kurioje kiekvienas turėjo rauti 24 kg. svarstį po 3min. Bendroje sumoje per 9 min. svarstis išrautas 158 kartus ir  nors prizinės vietos šioje rungtyje neiškovota, bet pasirodymas tikrai neblogas, o Birutė buvo vienintelė mergina tarp visų komandų, dalyvavusių šioje rungtyje.
Sveikiname sportininkus ir labai džiaugiamės jų aktyviu laisvalaikiu, dalyvavimu varžybose, bei Trakų rajono garsinimu!
2022-11-23T09:33:41-02:00