Jaunieji dziudo imtynininkai toliau skina pergales

//Jaunieji dziudo imtynininkai toliau skina pergales

Šių metų lapkričio 13 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos moksleivių dziudo čempionatas! Trakų rajono KKSC atstovavo 6 sportininkai, iš kurių 5 iškovojo medalius: Matas Markšaitis svoryje -55 kg. ir Gustas Miciulevičius svoryje -38 kg. iškovojo trečiąsias vietas, Gytis Širokovas svoryje -55 kg. iškovojo antrą vietą, o Deimantė Mačiulytė svoryje -73 kg. ir Gilius Miciulevičius svoryje -34 kg. pasidabino auksu ir tapo Lietuvos čempionais!

Lapkričio 19 d. Alytuje vyko vaikų dziudo varžybos, kuriose dalyvavo trys mūsų Centro trenerio Olego Čiursino auklėtiniai.  Danas Stefanovič ir Nikita Sobolevskij iškovojo pimąsias, o Simas Stefanovič – trečiąją vietas.

2022-11-30T06:40:47-02:00