Du sėkmingi turnyrai jauniesiems futbolininkams

//Du sėkmingi turnyrai jauniesiems futbolininkams

Du sėkmingi turnyrai jauniesiems futbolininkams

Lapkričio 20 d. Pilaitės kupole buvo organizuojamas Vilnius City Cup turnyras skirtas 2015 metų amžiaus vaikams. Kuriame dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. KKSC trenerio-sporto mokytojo Dariaus Kareivos auklėtiniams teko žaisti su Panevėžio, Kauno, Marijampolės ir Vilniaus komandomis. Visas rungtynes sužaidę be pralaimėjimų mūsiškiai iškovojo I vietą.
Treneris džiaugėsi savo komanda, kuri parodė puiku žaidimą, kuriuo stebėjosi kitų komandų treneriai bei žiūrovai.
Gruodžio 4 d. Druskininkuose  buvo organizuojamas Sportelas Cup turnyras skirtas 2015 metų amžiaus vaikams. Kuriame dalyvavo Kėdainių A, Kėdainių B, Alytaus SRC ir mūsų Centro komanda. Vėl nepatyrę nei vieno pralaimėjimo mūsų futbolininkai tapo turnyro nugalėtojais.
Taip pat tarp visų dalyvavusiu komandų žaidėjų buvo vykdomas taiklumo konkursas, kuriame nugalėtoju tapo mūsiškis Natas Abasovas. Džiaugiuosi savo komanda, kurie parodė puiku žaidimą. Treneris džiaugėsi matomu treniruočių darbu ir futbolo aikštelėje. Puikiais rezultatais pasidžiaugę judame pirmyn.
2022-12-05T05:23:16+00:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok