Prasidėjo ilgai laukta vaikų vasaros stovykla

//Prasidėjo ilgai laukta vaikų vasaros stovykla

Prasidėjo ilgai laukta vaikų vasaros stovykla

Vakar, rugpjūčio 7 d. prasidėjo Trakų rajono kūno kultūros ir sporto centro organizuojama vaikų vasaros  stovykla “Atostogos su sportu 2023”, kuriai dalinis finansavimas gautas iš Trakų rajono savivaldybės vaikų socializacijos programos.

Pirmoji diena stovykloje su lengvosios atletikos trenerėmis-sporto mokytojomis Laima Sinkevičiene ir Liudvika Tichonova. Vaikams primenamos saugumo taisyklės patalpose, viešosiose vietose, kelyje, supažindinami su elgesio prie vandens ypatumais ir kt.

Lengvoji atletika – integralinė sporto šaka, apimanti ėjimo, bėgimo, metimų, šuolių rungtis. Tai visų sporto šakų – „KARALIENĖ“ jungianti daugiausia atskirų runčių (komandinių ir pavienių).

Pirmoje pamainoje – vaikų amžiaus stovyklautojai, naudojame daug žaidimų, estafečių, mokome Lengvosios atletikos pagrindų klausimyno pagalba, atliekami įsivertinimo testai.

Greitumo, vikrumo, jėgos ir ištvermės įgautas žinias lydi pratybos ir pavienės rungtys prieinamos ir 7, ir 10 metų vaikams.

Formuojant komandinius įgūdžius (vaikai mokomi draugiškumo, suvokimo ir pažinti draugą) žaidė ,,susipažinkime” žaidimą, pasidalinę grupėmis, atliko įvairias užduotis, o pavienėse rungtyse išaiškinti stipriausieji…

Šiandien stovykloje karaliauja jo didenybė futbolas, su kuriuo vaikus pažindina treneriai-sporto mokytojai Darius Kareiva ir Mantas Makutunovičius.

2023-08-08T09:56:09-02:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok