Su gausiu kraičiu iš Tauragės

//Su gausiu kraičiu iš Tauragės

Šių metų spalio 7 dieną, Tauragės sporto centre vyko XXV Lietuvos svarsčių kilnojimo rovimo rungties čempionatas. Čempionate dalyvavo nemažas dalyvių skaičius – 108, tame tarpe ir 4 trakiečiai. Birutė Kavalskienė moterų grupėje svorio kategorijoje iki 68 kg. užėmė 2 vietą (16 kg. svarstį išrovusi 95 kartus), Nikolajus Krisko veteranų grupėje svorio kategorijoje +85 kg. laimėjo 2 vietą (32 kg. – 90 k.), o Sergėjus Trukšin toje pačioje grupėje ir svorio kategorijoje užėmė 3 vietą (24 kg. – 131 k.), Aštuoniasdešimt vienerių metų Ričardas Kupčinskas – vyriausias čempionato dalyvis, savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje užėmė 1 vietą (12 kg. – 183 k. ).

Sveikiname trakiečius su pasiekimais ir dėkojame už rajono garsinimą.

2023-10-17T03:24:41-02:00