Vakar Pakruojyje mažuoju ir didžiuoju finalais baigėsi Nostra.lt-RKL B diviziono sezonas.
Po labai atkaklios, pratęsimo pareikalavusios kovos bronzos medalius ir tečią vietą iškovojo JOnavos sporto centro komanda su „mediniais” medaliais palikusi Radviliškio KK.
Didžiajame finale susitiko KK Trakai-Trakų SC ir Vilniaus rajono KK-VRSC komandos. Galutinis rezultatas 87-72 neatspindi įvykių ir atmosferos aikštelėje, bet reikia pripažinti faktą, kad šį kartą vilniečiai buvo stipresni ir tapo čempionais.
Nors trakiečiai ir pralaimėjo, tačiau prieš sezoną išsikelti tikslai vyršyti su kaupu, kuriuos vainikavo ne tik patekimas į A divizioną, sidabro medaliai ir antros vietos taurė, bet dar trys nominacijos: Giedrius Giedra išrinktas džentelmeniškiausiu lygos žaidėju, Benas Aleliūnas pateko į simbolinį lygos penketą, o komanda pripažinta metų organizacija.
Dėkojame treneriams Mariui Pavlovskiui ir Dariu Brokartui bei komandos vadovui Šarūnui Ūsui už krepšinio vystymą ir tradicijų kūrimą.
Didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū Trakų rajono savivaldybei ir merui Andriui Šatevičiui už supratimą, palaikymą ir visokeriopą pagalbą. Taip pat dėkojame šokių studijai „Solė”, jauniesiems krepšininkams, sirgaliams ir visiems, kurie yra su komanda kartu.
Leave A Comment