Trakų sporto centro tinklininkės pergalingai pradėjo atkrentamųjų varžybų etapą

//Trakų sporto centro tinklininkės pergalingai pradėjo atkrentamųjų varžybų etapą

Trakų sporto centro tinklininkės pergalingai pradėjo atkrentamųjų varžybų etapą

Lygos B divizione pasibaigus reguliariajam sezonui, komandos žengė į lemiamą etapą – atkrentamąsias
varžybas. Turnyrinės lentelės rezultatai atskleidė komandų pajėgumą ir nulėmė tolimesnes kovas dėl
aukščiausių vietų.

Balandžio 24 dieną vykusiose atkrentamosiose rungtynėse susitiko Trakų sporto centro
komanda (trenerė Ramutė Kontorovičienė) ir TK „Blyksnis“. Ši dvikova patvirtino, kad viso sezono metu Trakų komandos demonstruota gera sportinė forma nebuvo atsitiktinė. Nuo pat pirmųjų minučių iniciatyvą perėmusios Trakų tinklininkės užtikrintai kontroliavo žaidimą ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 3:0.

Tvirtas komandinis žaidimas, susikaupimas svarbiausiais momentais bei efektyvūs puolimo ir padavimo
veiksmai leido Trakų sporto centro komandai užtikrintai žengti į kitą etapą ir tęsti kovą dėl prizinių vietų.

Rezultatyviausiai rungtyniavusios Trakų sporto centro žaidėjos: Edita Bakumaitė – 4 taškai (1 eisas), Smiltė
Jurjevaitė – 5 taškai (1 blokas, 4 eisai), Ilaha Dadašova – 3 taškai (7 eisai).

Trakų sporto centro komanda dar kartą įrodė savo stiprumą ir ryžtą, o sėkmingas startas atkrentamosiose varžybose leidžia tikėtis dar įtemptesnių ir įdomesnių kovų artimiausiu metu.

Detalesnė informacija – lygos puslapyje.
https://www.facebook.com/profile.php?id=61565440092201&locale=lt_LT

2026-04-28T09:28:39-02:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok