Šių metų gegužės 6 ir 8 dienomis Trakų sporto centro stadione vyko 2025–2026 mokslo metų Trakų rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių ir keturkovės varžybos. Jose dalyvavo rajono mokyklų mergaičių ir berniukų komandos.
Atskirų rungčių varžybose komandas sudarė po 6 mergaites ir 6 berniukus. Mokiniai varžėsi 100 m, 400
m ir 800 m bėgimo, šuolio į tolį, 3 kg rutulio stūmimo bei estafetinio bėgimo 4 × 100 m rungtyse.
Kiekvienas dalyvis galėjo pasirinkti sau tinkamiausias rungtis.
Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komanda,
vadovaujama J. Kerdokienės. Antrąją vietą pelnė Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos mergaičių komanda
(vadovė L. Tichonova), trečiąją – Trakų gimnazijos atstovės, kurias ruošė M. Pavlovskis.
Berniukų grupėje stipriausi buvo Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos sportininkai. Antrąją vietą užėmė
Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komanda, trečiąją – Trakų gimnazijos ugdytiniai.
Keturkovės varžybose dalyvavo dvi mokyklos, kurios pateikė po dvi berniukų ir mergaičių komandas. Abi
pirmąsias vietas iškovojo Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos rinktinės, o antrąsias vietas pelnė Lentvario
Motiejaus Šimelionio gimnazijos komandos.
Visos komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos Trakų sporto centro diplomais ir medaliais.
Varžybos suteikė mokiniams galimybę išbandyti savo jėgas, pademonstruoti sportinius gebėjimus bei
stiprinti bendruomeniškumą ir komandinę dvasią.
Laima Sinkevičienė, Trakų sporto centro koordinatorė
Leave A Comment