Gegužės 23-25 dienomis dvi Trakų SC kanupolo komandos dalyvavo Vokietijos taurės turnyre. U-14 amžiaus divizijoje varžėsi devyniolika komandų iš Anglijos, Lenkijos, Čekijos, Vokietijos ir Lietuvos. Trakų Sporto centro trenerės Rasos Kudabienės auklėtiniai   šioje keturiolikmečių grupėje užėmė 10 vietą. Komandos kapitonas Augustinas Ratkus turnyre įmetė 15 įvarčių, Dominykas Zurlys – 10.

Vyrų komandos varžėsi A ir B divizijose. Trakų komanda, žaisdama stipriausių komandų A divizijoje, užėmė 30 vietą.

2026-06-02T03:38:52-02:00

Leave A Comment

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Ok